LENGVAS JUDĖJIMAS ĮKVĖPTAS ROZMARINO

Numalšinkite raumenų bei sąnarių
skausmą ir pagerinkite kraujotaką

KODĖL REIKĖTŲ RINKTIS KREMĄ „ROSACTA®“?

„Rosacta®“ yra natūralios kilmės, nereceptinis vaistinis preparatas, turintis analgetinį poveikį ir tuo pačiu gerinantis vietinę kraujotaką. Jo pagrindinė veiklioji medžiaga yra 10 procentų paprastųjų rozmarinų eterinis aliejus. Kremas „Rosacta®“ tinka įvairių tipų raumenų ar sąnarių skausmams malšinti, taip pat naudojamas tokiems simptomams, kaip šaltos, pavargusios ar sunkios kojos ir rankos, lengvinti.

Rosacta

Natūralus

Vis daugiau žmonių atsigręžia į natūralius būdus susidoroti su skausmu ir su tuo susijusiais uždegimais. Tačiau ne visi natūralūs produktai yra vienodi. Kremas „Rosacta®“ yra augalinis vaistinis preparatas, kurio pagrindinė veiklioji medžiaga yra rozmarinų eterinis aliejus. Rozmarinai auginami nenaudojant pesticidų ir skinami rankomis. Gamybos proceso metu nenaudojamos jokios aromatinės medžiagos, parabenai ar konservantai. Visas procesas yra kontroliuojamas laikantis aukštų farmacijos standartų.

Rosacta

Veiksmingas

Kremas „Rosacta®“ priskiriamas tradicinei medicinai, tai reiškia, kad jo gydomojo poveikio veiksmingumas buvo patvirtintas remiantis ilgametėmis vartojimo tradicijomis. „Rosacta®“ sudėtyje yra didelė (10 procentų) rozmarinų eterinio aliejaus koncentracija, todėl jis efektyviai nuskausmina ir tuo pačiu gerina vietinę kraujotaką. Kai skausmo vietoje pagerėja kraujotaka, joje greičiau vyksta regeneracijos procesai. Tai vadinama papildomu poveikiu.

Rosacta

Saugus

Kremas „Rosacta®“ yra natūralios kilmės vaistinis preparatas, kuris neturi rimto neigiamo poveikio. Be to, jį galima derinti su kitais skausmo malšinimo būdais, nes nėra žinomų neigiamų sąveikų. Be to, kremą „Rosacta®“ saugu naudoti ilgai.

Rosacta

Paprastas naudoti

Kremas „Rosacta®“ lengvai tepamas ir vartojamas 2–3 kartus per dieną. Jis greitai įsigeria ir nepalieka riebių dėmių, todėl yra tinkamas tepti po drabužiais, bet kur ir bet kada. Jame yra didelis eterinio aliejaus kiekis, todėl jis maloniai kvepia. Jo galima įsigyti vaistinėse arba internetu.

PAPRASTASIS ROZMARINAS

Paprastasis rozmarinas (dar vadinamas rozmarinu), Rosmarinus officinalis L., yra kietalapių šeimos visžalis krūmas. Rozmarino pavadinimas kilęs iš ros-marinus ir reiškia jūros ašarą. Jis auga iki dviejų metrų aukščio. Turi spygliuotus, storus lapus ir žydi šviesiai mėlynais arba baltais žiedais. Dauginamas auginiais.

 

Karalystė: Plantae (augalai)
Skyrius: Magnoliophyta (gaubtasėkliai)
Klasė: Magnoliopsida (dviskilčiai)
Eilė: Lamiales
Šeima: Lamiaceae (mėtos)
Gentis: Rosmarinus (rozmarinas)
Rūšis:
R. officinali

KODĖL ROZMARINAI?

Gamta mums siūlo daugybę dovanų, įskaitant paprastuosius rozmarinus. Šis vaistinis augalas buvo svarbus dar senovės graikų ir romėnų laikais bei naudojamas medicinoje tūkstančius metų. Jis žinomas dėl analgetinių, periferinę kraujotaką gerinančių ir daug kitų gydomųjų savybių.

Kremas „Rosacta®“ yra natūralios kilmės vaistinis preparatas, kurio veiklioji medžiaga yra 10 procentų paprastųjų rozmarinų eterinis aliejus.

[Translate to Lithuanian:] Ali ste vedeli?

Ar žinojote?

Ne visi rozmarinų eteriniai aliejai yra vienodi. Labai svarbi yra rozmarinų kilmė, nes eterinio aliejaus sudedamosios dalys priklauso nuo klimato sąlygų, kuriose auga rozmarinai. Unikalus kremo „ROSACTA®“ sudėtyje esantis rozmarinų eterinis aliejus išgaunamas Šiaurės Afrikoje iš kruopščiai rankomis surinktų rozmarinų dalių žydėjimo laikotarpiu. Daugiausia eterinio aliejaus rozmarinuose yra žydėjimo laikotarpiu.

Natūralus ir saugus

Natūralus rozmarinų aliejus

Rankomis surinkti rozmarinai

Be pesticidų

Be parabenų ar kitų konservantų

Be kvapiųjų medžiagų ar papildomų aromatų

Farmacinė kokybės ir standartų kontrolė* *(eu-GGP, GACP)

KOKIOMS PROBLEMOMS SPRĘSTI
TINKA „ROSACTA®“?

„Rosacta®“ pasižymi analgetiniu poveikiu ir gerina periferinę kraujotaką. Todėl jį galima naudoti raumenų ir sąnarių skausmams malšinti gyvenant aktyvų gyvenimą (dėl per didelio fizinio krūvio ar sportinių traumų pavargusiems raumenims su uždegimo požymiais) arba nepakankamai fiziškai judant (neteisinga, statiška laikysena, ilgalaikis stovėjimas ar sėdėjimas), esant ilgalaikiam skausmui apatinėje nugaros dalyje ir nepakankamai periferinei kraujotakai, dėl kurios kojos ir rankos šąla, jaučiamas jų sunkumas, nuovargis ir skausmas.

Malšina skausmą

1 Malšina
skausmą

Kremas „Rosacta®“ veikia kaip vietinis raumenų ir sąnarių analgetikas, malšinantis ūmų ar lėtinį skausmą.

Gerina periferinę kraujotaką

2 Gerina periferinę kraujotaką

Kremas „Rosacta®“ gerina veikiamos vietos kraujotaką. Jis pagerina deguonies ir maistinių medžiagų patekimą į traumos vietą bei medžiagų apykaitos atliekų produktų šalinimą iš jos. Naudojant kremą „Rosacta®“, sumažėja tokie simptomai kaip rankų ir kojų šalimas, nuovargis, sunkumas ar net skausmas.

Kodėl kremą "Rosacta®" naudoti paprasta??

  • Tepamas ant pažeistos vietos 2–3 kartus per dieną
  • Greitai įsigeria ir nepalieka riebių dėmių
  • Galima saugiai derinti su kitais gydymo būdais
  • Galima saugiai ilgai naudoti